Odběrové místo Litomyšlské nemocnice přeruší provoz

Odběrové místo Litomyšlské nemocnice přeruší provoz
11. ledna 2023
Odběrové místo Litomyšlské nemocnice, které provádí antigenní a PCR testy na covid-19, přerušuje od 13. ledna 2023 svůj provoz.

Důvodem je aktuální nízká poptávka po testování ze strany veřejnosti. V případě zhoršení epidemiologické situace či navýšení poptávky ze strany veřejnosti, je nemocnice připravena provoz obnovit.

Zájemci o testování na covid-19 mohou využít další odběrová místa provozovaná Nemocnicí Pardubického kraje, nacházející se v Chrudimské a Orlickoústecké nemocnici, případně využít testovací místa jiných subjektů.

Děkujeme za pochopení 

 

Další aktuality

Prosincový provoz v Nemocnici Pardubického kraje – omezení zatím platí

30. listopadu 2023

Navzdory v médiích deklarované názorové shodě mezi premiérem a lékaři v Nemocnici Pardubického kraje zatím omezení v provozu trvají, a to do doby, než dojde k uzavření dohody na celostátní i regionální úrovni. Všem pacientům se za komplikace způsobené turbulentním vývojem situace omlouváme a prosíme je v následujících dnech o trpělivost a pochopení. Konkrétní informace budeme průběžně aktualizovat na webových stránkách jednotlivých nemocnic i prostřednictvím dalších oficiálních komunikačních kanálů.

O dopadech novely jednali zástupci kraje a nemocnice na Ministerstvu zdravotnictví

24. listopadu 2023

Zástupci Nemocnice Pardubického kraje a Pardubického kraje se na MZČR účastnili jednání ve věci novely zákoníku práce. Cílem setkání s řediteli legislativních odborů MZČR a MPSV bylo upozornit na problémy, s nimiž se v důsledku aktuální i připravované podoby zákoníku práce budou potýkat zejména malé nemocnice. Účastníci schůzky se domluvili na vzájemné spolupráci při pokračování legislativního procesu novelizace zákoníku práce.