Odběrové místo na COVID-19 v Litomyšlské nemocnici nyní v provozu od pondělí do pátku

17. srpna 2020
Od pondělí 17. srpna 2020 se v Litomyšlské nemocnici provádějí odběry na testování koronaviru od pondělí do pátku, vždy od 7.00 do 12.00 hodin.
Žadatel o test na COVID-19 (samoplátce i indikovaný pacient) se musí na odběr předem objednat prostřednictvím rezervačního formuláře, který najde na webových stránkách https://www.nempk.cz/testovani. Odběrová místnost se v Litomyšlské nemocnici nachází v budově F (Oddělení infekční diagnostiky).