Odběrové místo v Litomyšlské nemocnici bude začínat provoz o hodinu dříve

5. srpna 2020
Od středy 5. srpna se prodlužuje provozní doba odběrového místa v Litomyšlské nemocnici. Odběry na testování COVID-19 se budou každé pondělí, středu a čtvrtek provádět od 7.00 do 12.00 hodin.
Odběrové místo se nachází na oddělení infekční diagnostiky (budova F). Podrobné informace k testování na COVID-19 naleznete zde. Pacienty přicházející na odběr prosíme, aby i nadále udržovali rozestupy min. 2 metry a byli vybaveni rouškou, případně jinou ochranou dýchacích cest.