V Litomyšlské nemocnici byl dokončen projekt obnovy přístrojového vybavení

31. října 2015
V Litomyšlské nemocnici byl dokončen projekt obnovy a modernizace přístrojového vybavení spolufinancovaný Evropskou unií.

Výzva č. 39. Regionálního operačního programu ROP NUTS II Severovýchod, prioritní osa - 2. Rozvoj městských a venkovních oblastí, oblast podpory - 2.2  rozvoj měst.

Projekt s názvem „Litomyšlská nemocnice, a.s. - obnova přístrojové-ho vybavení oddělení lůžkové a intenzivní péče“, registrační číslo projektu: CZ.1.13/2.2.00/39.01372  byl spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

V rámci realizace projektu proběhla v roce 2015 významná modernizace a obnova nemocničního přístrojového vybavení zejména v oblasti resuscitační a intenzivní péče, radiodiagnostiky a standardní lůžkové péče. Realizací projektu bylo zajištěno zvýšení kvality péče o zdraví obyvatel moderní úrovní léčby v souladu se současnými medicínskými trendy.